Strony WWW

Strona główna / strony www
 
Cena strony
od 3000 zł + VAT

Strona internetowa z ActivePage.pl CMS

Wysokiej jakości strony internetowe z naciskiem na SEO i poprawne działanie. Budując stronę z ActivePage.pl otrzymasz złożony produkt z prosta obsługą. Dodawanie kolejnych podstron lub działów to pestka. Dodatkowo strony są wyposażone w system powiązań tematycznych, który może proponować klientowi kolejne podstrony do przeglądania. ActivePage.pl CMS to system zarządzający stroną, dzięki niemu w wygodny sposób można zbudować złożoną ofertę składająca się z setek produktów jak i prostą stronę firmową.

Indywidualna grafika i treść na stronie

Stronę otrzymasz z indywidualną grafiką, wykupionymi zdjęciami i treścią. Jeśli posiadasz swoje materiały to zostaną one również dodane i użyte do tworzenia treści. Otrzymasz kompletny produkt, przy którym nie będzie trzeba wykonywać dodatkowych czynności.

Urządzania mobilne

Wszystkie strony działają na urządzeniach mobilnych i są do nich dostosowane. Jedynie panel CMS należy obsługiwać przez PC.

Pełna modyfikacja i dodatkowe możliwości

Jeśli potrzebujesz, aby strona wykonywała dodatkowe zadania lub posiadała dodatkowy panel jest to możliwe. Cały kod źródłowy jest pod pełna kontrolą i posiada możliwość modyfikacji w dowolny sposób jeśli zlecisz to ActivePage.pl. Dodatkowe moduły zależnie od stopnia ich złożoności podniosą cenę strony, omówimy to podczas wstępnych rozmów o stronie.

Wsparcie

Ze stroną otrzymasz 3 letnie wsparcie techniczne i aktualizacje systemu ActivePage.pl CMS. Internet ciągle się zmienia, pojawiają się nowe wymogi, dzięki ActivePage.pl nie musisz się tym martwić.

Cena i płatność

Koszt strony wydaje się wysoki? Trzeba patrzeć na to odpowiedniej perspektywy. Strona, która otrzymasz będzie dopracowana pod względami o których istnieniu nawet nie wiesz, a mają np. znaczenie dla pozycjonowania, wyświetlania się na telefonach, indeksowania w Google itp. Stronę firmowa buduje się na lata, zainwestuj w dobry produkt.

Hosting

Nie posiadasz serwera? W przypadku strony bez dodatkowych systemów zapewnimy Ci go w cenie 300 zł + VAT na całe 3 lata. W przypadku stron z dodatkowymi systemami zalecamy zakup serwera TU.

Czas i proces budowy

Czas budowy to okolice jednego miesiąca, zależnie od ilości zmian i wymagań.
  1. Omawiamy szczegóły i ustalamy co znajdzie się na stronie
  2. Przesyłamy grafikę przyszłej strony do akceptacji
  3. Nanosimy poprawki
  4. Strona zostaje zbudowana
  5. Strona zostaje uzupełniona treścią
  6. Ostatnie przygotowania strony związane z SEO
  7. Strona zostaje umieszczona online
  8. Ostatnie poprawki związane z włączaniem strony

Promocja

Jeśli poszukujesz połączenia usług pozycjonowania i budowania strony zajrzyj do działu promocje.

Sprawdź co celne SEO może zrobić dla Ciebie

Prześlij podstawowe dane, a otrzymasz:
 
Adres mailowy do przesłania oferty

Adres strony
PRZEŚLIJ
 
 
 
Nasza strona używa plików Cookies w celu ułatwienia jej używania i prowadzenia statystyk. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu Telefon662 185 756 Mailbiuro@activepage.pl
Pozycjonowanie stron
ActivePage.pl Robert Kobus
Gdańska 18/25
90-707 Łódź
NIP: 7251920167
ActivePage.pl - pozycjonowanie
 
CHANGE LANGUAGE PLDEEN