Strona główna / pozycjonowanie
 
pozycjonowanie seo
Internet to potężne narzędzie, które może przyczynić się do sukcesu wielu firm. Twoja strona internetowa może generować większy ruch i mniejszy współczynnik odrzuceń dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu. Oferujemy usługę pozycjonowania z optymalizacją w bardzo konkurencyjnej cenie z płatnością tylko za wynik w postaci wejścia do TOP 10. Daj się odszukać...zwiększ zaufanie klientów do strony... zwiększ potencjał handlowy z ActivePage.pl.
 

FORMULARZ ZAPYTANIA O WYCENĘ POZYCJONOWANIA

Jeśli strona zostanie zaakceptowana wycena znajdzie się na mailu kontakotwym w ciągu 12 godzin.
Adres mailowy do przesłania oferty

Adres strony
Uwagi do wyceny (opcjonalnie). Na czym mamy się skupić ? Coś o klientach. Coś o poprzednich doświadczeniach z pozycjonowaniem.
PROSZĘ O WYCENĘ DLA MOJEJ STRONY
 
 
 

Opłaty tylko za wynik i ograniczenie kosztów

Pozycjonując się z ActivePage.pl płacisz tylko za wynik w postaci wejścia strony do top 10. Bardzo dokładne raporty z wyliczeniem wyników każdego dnia dbają o to, aby suma opłat za pozycjonowanie była uczciwa. Dodatkowo każda umowa posiada organicznie kosztów, czyli kwotę maksymalną jaka można zapłacić za pozycjonowanie. Gdy suma z wynikając z wyników jest wyższa niż ustalona kwota ograniczania kosztów, automatycznie zostaje pomniejszona do kwoty ograniczenia. Od początku współpracy wiesz ile dokładnie możesz zapłacić maksymalnie za pozycjonowanie.

Optymalizacja

Rozpoczynając pozycjonowanie i podczas jego trwania Twoja strona przejdzie szereg poprawek, które mają na celu podniesienie jej jakości w oczach Google. Taki proces nazywany jest optymalizacją strony i jest całkowicie darmowy.

Jakość strony

Nowoczesne pozycjonowanie wymaga delikatnego podejścia i budowania szerzej pojętej jakości strony. Dlatego w praktyce mimo, że pozycjonowanie i raporty wskazują wybrane frazy to wyniki strony rosną na znacznie większą grupę fraz. Podczas pozycjonowania stawiamy na wolniejsze, ale stabilniejsze zdobywanie wyników, które ma zminimalizować potencjalne problemy ze strony Google.

Obecność w top 10

Nowoczesna firma nie może obyć się bez odpowiedniego zestawu działań w internecie. Pozycjonowanie jako jedno z narzędzi pozwala dać się wyszukać potencjalnemu klientowi i zbudować z nim relacje. Klienci nie zwracają uwagi na wyniki poza pierwszą stroną wyszukiwarki, dlatego tak ważna jest obecność w top 10 na odpowiednie frazy. Znajdziemy dla Ciebie te frazy i postaramy się zbudować na nich wysokie pozycje.

Czy pozycjonowanie jest dla wszystkich ?

Nie, pozycjonowanie nie jest najlepszą formą wydawania funduszy na marketing dla wszystkich firm. Znacząca większość oczywiście zyskuje na wysokich winkach, ale ze względu na wiele czynników jak lokalizacja, trudność fraz, typ klienta itp. pozycjonowanie może nie być dla Ciebie. Filozofia ActivePage.pl na ten temat brzmi jasno "pozycjonowanie musi się opłacać". Jeśli pozycjonowanie nie przyniesie oczekiwanych wyników, wystarczy jeden mail aby je zakończyć. Biorąc pod uwagę krótki 4-ro miesięczny okres zobowiązania warto jest spróbować. Chcemy, aby klienci byli zadowoleni z działań, a nie związani umowami. Stawiamy na długotrwałą i obopólnie opłacalną współpracę.

Pełny raport z każdego miesiąca

Na koniec każdego miesiąca otrzymasz pełny, bardzo szczegółowy raport z wyników oraz nieograniczony dostęp do archiwum poprzednich raportów.

Prywatność

Logo Twojej firmy nie pojawi się na naszej stronie, wszystko związane z pozycjonowaniem pozostaje w tajemnicy.

Rozpoczęcie współpracy

Aby rozpocząć współpracę prześlij formularz widoczny w górnej części tej strony. Po jego przesłaniu zostanie wysłana oferta na pozycjonowanie. Niestety nie da się zagwarantować, że będziemy w stanie rozpocząć współprace z Twoją firmą i zastrzegamy sobie do tego prawo. Sprawy takie są podyktowane warunkami technicznymi i oczekiwaniami klienta.
Nasza strona używa plików Cookies w celu ułatwienia jej używania i prowadzenia statystyk. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu Telefon662 185 756 Mailbiuro@activepage.pl
Pozycjonowanie stron
ActivePage.pl Robert Kobus
Wólczańska 125
90-521 Łódź
NIP: 7251920167
ActivePage.pl - pozycjonowanie
 
CHANGE LANGUAGE PLDEEN