Aplikacje

Strona główna / aplikacje
 

System zmawiania kalendarzy i gadżetów v 2.0

System zmawiania kalendarzy i gadżetów v 2.0
System zmawiania kalendarzy i gadżetów v 2.0 pozwala na przyjmowanie zamówień dla indywidualnych kalendarzy z własnymi zdjęciami oraz gadżetów. Posiada opcję sprzedaży na serwis aukcyjny oraz standardowej sprzedaży przez sam system. Działa na urządzeniach mobilnych i pozwala przez nie zamawiać złożone projekty. Dedykowany jest dla punktów fotograficznych zajmujących się indywidualnymi lub firmowymi wydrukami. W praktyce każdy punkt z odpowiednią drukarką może zmienić to stanowisko w nowy biznes. W cenie systemu zawarte są 3 lata wsparcia technicznego i aktualizacji.
 
WIĘCEJ
 
 

System przyjmowania płatności za e-recepty

System przyjmowania płatności za e-recepty
Przyjmuj zamówienia na odnowienie e-recepty ze wsparciem płatności online. Rozbudowany panel wspomaga pracę przy wydawaniu e-recept i automatycznie oznacza, które zostały opłacone. System zostaje wpleciony w Twoją stronę przez prostą implementację iframe. W cenie systemu zawarte są 3 lata wsparcia technicznego i aktualizacji.
 
WIĘCEJ
 
 

Sklep internetowy ActivePage.pl

Sklep internetowy ActivePage.pl
Indywidualny sklep internetowy bez abonamentów. Stworzony z myślą o zaawansowanym przedstawieniu produktu i jego atrybutów oraz zdobywaniu klientów przez odpowiednie SEO samego sklepu. W cenie systemu zawarte są 3 lata wsparcia technicznego i aktualizacji.
 
W PRZYGOTOWANIU ⛔
 
 

Sprawdź co celne SEO może zrobić dla Ciebie

Prześlij podstawowe dane, a otrzymasz:
 
Jak działa pozycjonowanie
Adres mailowy do przesłania oferty

Adres strony
Uwagi do wyceny
PROSZĘ O DARMOWĄ WYCENĘ
 
 
 
Nasza strona używa plików Cookies w celu ułatwienia jej używania i prowadzenia statystyk. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu Telefon662 185 756 Mailbiuro@activepage.pl
Pozycjonowanie stron
ActivePage.pl Robert Kobus
Gdańska 18/25
90-707 Łódź
NIP: 7251920167
ActivePage.pl - pozycjonowanie
 
CHANGE LANGUAGE PLDEEN